czwartek, 26 czerwca 2014

EVE LADIES NIGHT PIN-UP...

..., czyli kolejna babska impreza zorganizowana przez Eve Ladies Event. Ataja miała przyjemność bycia jednym ze sponsorów wydarzenia. Uczestniczki wieczoru otrzymały kupony rabatowe oraz upominkowe, a jedna z Pań została wylosowana do nagrody głównej, czyli kolczyków stworzonych specjalnie na ten wieczór.

O kolczykach: wykonane w technice sutaszu, inspirowane stylem pin-up girl, zawierają w sobie wszystkie charakterystyczne elementy - w szarym kolorze, kryje się czarna smuga symbolizująca kredkę nad okiem, w środku czerwony kamień, kolor czerwony to kolor, który musi pojawić się na ustach, do tego oczywiście grochy, połączenie górnej i dolnej części kolczyków zostało ozdobione krzyżykami z koralików, które w zamyśle są alegorią kraciastej koszuli. Całość zawieszona na srebrnych biglach, próba 925.A tutaj kilka zdjęć z ceremonii wręczenia nagrody ;-)A cała fotorelacja oraz więcej informacji o Babskim wieczorze     --->>> TUTAJ <<<---

1 komentarz:

  1. Na pewno zwyciężczyni była zachwycona! Świetny kaboszon i zestaw kolorów. Prosty wzór, ale koralikami nadałaś im finezyjny kształt, stworzyłaś naprawdę eleganckie i kobiece kolczyki.

    OdpowiedzUsuń